Honeywell Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable Steel 38-90mm Lever Front/Snap On Mount
Honeywell Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable Steel 38-90mm Lever Front/Snap On Mount
Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable, Adjustable Length Lever Actuator, Front/Snap-On Mounting, 19 mm Diameter, 22.8 mm Length, 112.6 mm Height, 21 mm Width
| Brand | Honeywell |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | LSZ52D |
| Actuator Type | Adjustable Length Lever |
| Diameter | 19 mm |
| Height | 112.6 mm |
| Length | 22.8 mm |
| Mounting Method | Front/Snap-On |
| Product Type | Limit Switch Actuators |
| Width | 21 mm |
Description
Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable, Adjustable Length Lever Actuator, Front/Snap-On Mounting, 19 mm Diameter, 22.8 mm Length, 112.6 mm Height, 21 mm Width
