Honeywell Limit Switch Operating Head Assembly Top Roller Plunger
Honeywell Limit Switch Operating Head Assembly Top Roller Plunger
Limit Switch Operating Head Assembly, Top Roller Plunger, Length: 39.6 mm, 51.4 mm Height, 39.6 mm Width
| Brand | Honeywell |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | LSZ1D |
| Actuator Type | Top Roller Plunger |
| Height | 51.4 mm |
| Length | 39.6 mm |
| Product Type | Limit Switch Actuators |
| Width | 39.6 mm |
Description
Limit Switch Operating Head Assembly, Top Roller Plunger, Length: 39.6 mm, 51.4 mm Height, 39.6 mm Width
