Hills Industries Ezy Gutter Mount Tile Roof 900mm For Satellite Dish Mount Timber Frame Silver Galvanised Steel
Hills Industries Ezy Gutter Mount Tile Roof 900mm For Satellite Dish Mount Timber Frame Silver Galvanised Steel
Ezy Gutter Mount, For Use With: Satellite Dish Mount, Gutter Mounting, Timber Frame, Silver, Galvanised Steel, 900mm Length, 65 cm, N4
| Brand | Hills Industries |
|---|---|
| Standard Pack Size | 50 |
| UNSPSC Class | 43221700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | FB607238A |
| Colour | Silver |
| Dimensions | 65 cm |
| For Use With | Satellite Dish Mount |
| Finish | Galvanised |
| Length | 900 mm |
| Material | Timber Frame |
| Mounting Method | Gutter |
| Please Note | N4 |
| Product Type | simple |
Description
Ezy Gutter Mount, For Use With: Satellite Dish Mount, Gutter Mounting, Timber Frame, Silver, Galvanised Steel, 900mm Length, 65 cm, N4
