Gorilla Step Ladders Single Sided Aluminium Industrial 2. 7m 140kg
Gorilla Step Ladders Single Sided Aluminium Industrial 2. 7m 140kg
Step Ladders Single Sided Aluminium Industrial, 140kg, Aluminium, 2. 7mtr Height, 6.4kg Weight
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Gorilla |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30191500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | SBL009-I |
| Height | 2. 7m |
| Item Weight | 6.4kg |
| Material | Aluminium |
| Load Capacity | 140kg |
| Product Type | Step Ladders |
Description
Step Ladders Single Sided Aluminium Industrial, 140kg, Aluminium, 2. 7mtr Height, 6.4kg Weight
