Hager Cord Clamp Mechanism White
Hager Cord Clamp Mechanism White
Cord Clamp Mechanism, White, 50 mm Length, 50 mm Width, 30 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Hager |
| Range Name | Hagerblu |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | WBMPCU |
| Colour | White |
| Depth | 30 mm |
| Length | 50 mm |
| Product Type | Cord Clamps |
| Width | 50 mm |
Description
Cord Clamp Mechanism, White, 50 mm Length, 50 mm Width, 30 mm Depth
