Hager Loadcentre Door Plastic Transparent For VF/VS412 Golf Enclosures
Hager Loadcentre Door Plastic Transparent For VF/VS412 Golf Enclosures
Loadcentre Door, For Use With: VF/VS412 Golf Enclosures, IP40, Plastic, Transparent, 645mm Height, 280mm Width, 16.5mm Depth
| Brand | Hager |
|---|---|
| Range Name | Golf |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | VZ626N |
| Colour | Transparent |
| Depth | 16.5 mm |
| IP Rating | IP40 |
| For Use With | VF/VS412 Golf Enclosures |
| Height | 645 mm |
| Material | Plastic |
| Product Type | simple |
| Width | 280 mm |
Description
Loadcentre Door, For Use With: VF/VS412 Golf Enclosures, IP40, Plastic, Transparent, 645mm Height, 280mm Width, 16.5mm Depth
