GE Lighting Circular Fluorescent Lamp T9 32W G10q 4-Pin Cool White 4K 1400lm 305mm
GE Lighting Circular Fluorescent Lamp T9 32W G10q 4-Pin Cool White 4K 1400lm 305mm
Circular Fluorescent Lamp T9, 32 Watt, G10q 4-Pin Base, Cool White, 4000K, 1400 Lumens, 305 mm Lamp Diameter
| Brand | GE Lighting |
|---|---|
| Range Name | Circline T9 |
| Standard Pack Size | 12 |
| UNSPSC Class | 39101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | G97334 |
| Base Type | G10q 4-Pin |
| Colour Designation | Cool White |
| Colour Temperature | 4000K |
| Lamp Diameter | 305 mm |
| Product Type | Lamps Fluorescent Circular |
| Lumens | 1400 lm |
| Wattage | 32 Watt |
Description
Circular Fluorescent Lamp T9, 32 Watt, G10q 4-Pin Base, Cool White, 4000K, 1400 Lumens, 305 mm Lamp Diameter
