FCI Fibre Concrete Cable Pit Glass Fibre Reinforced Concrete Medium Duty L1000mm W525mm D450mm
FCI Fibre Concrete Cable Pit Glass Fibre Reinforced Concrete Medium Duty L1000mm W525mm D450mm
Cable Pit Glass Fibre Reinforced Concrete Medium Duty, 1000mm Length, 525mm Width, 450mm Depth
| Brand | FCI Fibre Concrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | FC08MD |
| Depth | 450 mm |
| Length | 1000 mm |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 525 mm |
| Please Note | Medium Duty |
Description
Cable Pit Glass Fibre Reinforced Concrete Medium Duty, 1000mm Length, 525mm Width, 450mm Depth
