EzyStrut Cable Ladder Tee Intersection R450mm W450mm NEMA 2 Hot-Dip Galvanized
EzyStrut Cable Ladder Tee Intersection R450mm W450mm NEMA 2 Hot-Dip Galvanized
Cable Ladder Tee Intersection, 450 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 450 mm Radius, NEMA 2, Hot Dip Galvanised, 1350 mm Length, 900 mm Height
| Brand | EzyStrut |
|---|---|
| Range Name | NEMA 2 Cable Ladders |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | N2T4504H |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Class Rating | NEMA 2 |
| Height | 900 mm |
| Length | 1350 mm |
| Product Type | Tray-Ladder Tees |
| Radius | 450 mm |
| Tray Width | 450 mm |
| Tray Depth | 75 mm |
Description
Cable Ladder Tee Intersection, 450 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 450 mm Radius, NEMA 2, Hot Dip Galvanised, 1350 mm Length, 900 mm Height
