EzyStrut Cable Ladder 450mm x 75mm x 6m NEMA 2 Mild Steel Hot-Dip Galvanized
EzyStrut Cable Ladder 450mm x 75mm x 6m NEMA 2 Mild Steel Hot-Dip Galvanized
Cable Ladder, 450 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 93 mm Overall Height, 506 mm Overall Width, NEMA 2, Mild Steel, Hot Dip Galvanised
| Brand | EzyStrut |
|---|---|
| Range Name | NEMA 2 Cable Ladders |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | N2L450H |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Length | 6 mtr |
| Material | Mild Steel |
| Overall Height | 93 mm |
| Overall Width | 506 mm |
| NEMA Rating | NEMA 2 |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 75 mm |
| Tray Width | 450 mm |
Description
Cable Ladder, 450 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 93 mm Overall Height, 506 mm Overall Width, NEMA 2, Mild Steel, Hot Dip Galvanised
