EzyStrut Cable Ladder Bend 90deg R450mm W300mm NEMA 2 Hot-Dip Galvanized
EzyStrut Cable Ladder Bend 90deg R450mm W300mm NEMA 2 Hot-Dip Galvanized
Cable Ladder Bend, 300 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 450 mm Radius, 90 deg Angle, NEMA 2, Hot Dip Galvanised, 750 mm Length
| Brand | EzyStrut |
|---|---|
| Range Name | NEMA 2 Cable Ladders |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | N2B3004H |
| Angle | 90 deg |
| Class Rating | NEMA 2 |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Length | 750 mm |
| Product Type | Tray-Ladder Bends |
| Radius | 450 mm |
| Tray Depth | 75 mm |
| Tray Width | 300 mm |
Description
Cable Ladder Bend, 300 mm Tray Width, 75 mm Tray Depth, 450 mm Radius, 90 deg Angle, NEMA 2, Hot Dip Galvanised, 750 mm Length
