EzyStrut Cable Ladder Cross Intersection R300mm W300mm NEMA 1 Hot-Dip Galvanized
EzyStrut Cable Ladder Cross Intersection R300mm W300mm NEMA 1 Hot-Dip Galvanized
Cable Ladder Cross Intersection, 300 mm Tray Width, 43 mm Tray Depth, 300 mm Radius, Class Rating: NEMA 1, 900 mm Length, Hot-Dip Galvanized Finish
| Brand | EzyStrut |
|---|---|
| Range Name | NEMA 1 Cable Ladders |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | N1C3003H |
| Class Rating | NEMA 1 |
| Length | 900 mm |
| Product Type | Tray-Ladder Crosses |
| Radius | 300 mm |
| Tray Depth | 43 mm |
Description
Cable Ladder Cross Intersection, 300 mm Tray Width, 43 mm Tray Depth, 300 mm Radius, Class Rating: NEMA 1, 900 mm Length, Hot-Dip Galvanized Finish
