EzyStrut Cable Ladder Tray 600mm x 78mm x 3m Steel Hot-Dip Galvanized
EzyStrut Cable Ladder Tray 600mm x 78mm x 3m Steel Hot-Dip Galvanized
Cable Tray, 600 mm Tray Width, 78 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 85 mm Overall Height, 622 mm Overall Width, Hot Dip Galvanised
| Features |
|
|---|---|
| Brand | EzyStrut |
| Range Name | ET5 Laddertrays |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | ET5600H |
| Length | 3 mtr |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Overall Height | 85 mm |
| Overall Width | 622 mm |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 78 mm |
Description
Cable Tray, 600 mm Tray Width, 78 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 85 mm Overall Height, 622 mm Overall Width, Hot Dip Galvanised
