EzyStrut Structural Channel Slotted Profile Angle 25x25x3mm 3M Steel Hot-Dip Galvanised
EzyStrut Structural Channel Slotted Profile Angle 25x25x3mm 3M Steel Hot-Dip Galvanised
Structural Channel Slotted Angle, Hot Dip Galvanised, 3 mm Thickness, 3 mtr Length, 25 mm Width, 25 mm Height, 25 x 11 Slots
| Brand | EzyStrut |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | EF2500H |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Height | 25 mm |
| Length | 3 mtr |
| Please Note | 25 x 11 Slots |
| Thickness | 3 mm |
| Product Type | Slotted Angle |
| Width | 25 mm |
Description
Structural Channel Slotted Angle, Hot Dip Galvanised, 3 mm Thickness, 3 mtr Length, 25 mm Width, 25 mm Height, 25 x 11 Slots
