EzyStrut Cable Tray Tee Intersection R150mm W300mm Steel Pre-Galvanized
EzyStrut Cable Tray Tee Intersection R150mm W300mm Steel Pre-Galvanized
Cable Tray Tee Intersection, 300 mm Tray Width, 150 mm Radius, 9 mm Height, Steel Material, Pre-Galvanized Finish
| Features |
|
|---|---|
| Brand | EzyStrut |
| Range Name | CT Series |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CTT300G |
| Height | 9 mm |
| Product Type | Tray-Ladder Tees |
| Tray Width | 300 mm |
| Radius | 150 mm |
Description
Cable Tray Tee Intersection, 300 mm Tray Width, 150 mm Radius, 9 mm Height, Steel Material, Pre-Galvanized Finish
