Duratech Case Waterproof ABS Plastic Black IPX8 182x120x42mm
Duratech Case Waterproof ABS Plastic Black IPX8 182x120x42mm
Case Waterproof, Swivel Handle, IPX8, ABS Plastic, Black, 182 mm Length, 120 mm Width, 42 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Duratech |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 24111500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | HB6421 |
| Colour | Black |
| Height | 42 mm |
| Length | 182 mm |
| Material | ABS Plastic |
| Product Type | Cases |
| Width | 120 mm |
Description
Case Waterproof, Swivel Handle, IPX8, ABS Plastic, Black, 182 mm Length, 120 mm Width, 42 mm Height
