Eglo Light Kit 225mm Matte Black Steel For Ceiling Fans W/400K LED Light Board
Eglo Light Kit 225mm Matte Black Steel For Ceiling Fans W/400K LED Light Board
Light Kit, For Use With: Ceiling Fans, Steel, Matte Black, 225mm Diameter, 225mm Width, 65mm Height
| Brand | Eglo |
|---|---|
| Range Name | Tourbillion |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 40101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 202968-NLA |
| Diameter | 225 mm |
| Colour | Matte Black |
| For Use With | Ceiling Fans |
| Height | 65 mm |
| Product Type | Light Kits |
| Width | 225 mm |
| Material | Steel |
Description
Light Kit, For Use With: Ceiling Fans, Steel, Matte Black, 225mm Diameter, 225mm Width, 65mm Height
