Efector Reflective Tape Acrylic 50 x 1000 mm
Efector Reflective Tape Acrylic 50 x 1000 mm
Reflective Tape, For Use With: Red Light and Infrared Light Retro-Reflective Sensors, -25 to 65 deg C, 50 mm Height, 1000 mm Width, 4 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Efector |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | E21015 |
| For Use With | Red Light and Infrared Light Retro-Reflective Sensors |
| Depth | 4 mm |
| Height | 50 mm |
| Temperature | -25 to 65 deg C |
| Product Type | Reflective Tape |
| Width | 1000 mm |
Description
Reflective Tape, For Use With: Red Light and Infrared Light Retro-Reflective Sensors, -25 to 65 deg C, 50 mm Height, 1000 mm Width, 4 mm Depth
