ECD Service Post 2-Division Rectangular W50mm H85mm 4m Extruded Aluminium Natural Anodised
ECD Service Post 2-Division Rectangular W50mm H85mm 4m Extruded Aluminium Natural Anodised
Service Post 2-Division Rectangular, Rectangular, 4 mtr Length, 50 mm Width, 85 mm Height, Extruded Aluminium, Natural Anodised, For Use With: Category 6 and 6A Data Cabling
| Features |
|
|---|---|
| Brand | ECD |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | SP85504MNA |
| Finish | Natural Anodized |
| For Use With | Category 6 & 6A Data Cabling |
| Height | 85 mm |
| Length | 4 mtr |
| Product Type | simple |
| Width | 50 mm |
| Shape | Rectangular |
Description
Service Post 2-Division Rectangular, Rectangular, 4 mtr Length, 50 mm Width, 85 mm Height, Extruded Aluminium, Natural Anodised, For Use With: Category 6 and 6A Data Cabling
