ECD Service Post 2-Division Rectangular W50mm H75mm 6m Extruded Aluminium Black
ECD Service Post 2-Division Rectangular W50mm H75mm 6m Extruded Aluminium Black
Service Post 2-Division Rectangular, Rectangular, 6 mtr Length, 50 mm Width, 75 mm Height, Extruded Aluminium, Black, For Use With: Category 6 and 6A Data Cabling
| Features |
|
|---|---|
| Brand | ECD |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | SP75506MBK |
| Finish | Black |
| For Use With | Category 6 & 6A Data Cabling |
| Height | 75 mm |
| Length | 6 mtr |
| Product Type | simple |
| Width | 50 mm |
| Shape | Rectangular |
Description
Service Post 2-Division Rectangular, Rectangular, 6 mtr Length, 50 mm Width, 75 mm Height, Extruded Aluminium, Black, For Use With: Category 6 and 6A Data Cabling
