ECD Ducting GPO Kit Drop In W150mm D50mm Extruded Aluminium Grey
ECD Ducting GPO Kit Drop In W150mm D50mm Extruded Aluminium Grey
Ducting GPO Kit Drop In, For Use With CAT6 and CAT6A Data Cabling, Aluminium, Grey, 150 mm Width, 50 mm Depth, with Die-Cast Power Shroud
| Brand | ECD |
|---|---|
| Range Name | Elite |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | EL150DPKGY |
| Finish | Grey |
| Depth | 50 mm |
| For Use With | CAT6 and CAT6A Data Cabling |
| Material | Aluminium |
| Product Type | Data Kits |
| Please Note | with Die-Cast Power Shroud |
| Width | 150 mm |
Description
Ducting GPO Kit Drop In, For Use With CAT6 and CAT6A Data Cabling, Aluminium, Grey, 150 mm Width, 50 mm Depth, with Die-Cast Power Shroud
