ECD Bench Pedestal W70mm H70mm 460mm Extruded Aluminium Gloss White
ECD Bench Pedestal W70mm H70mm 460mm Extruded Aluminium Gloss White
Bench Pedestal, 460 mm Length, 70 mm Width, 70 mm Height, Extruded Aluminium, Gloss White, 4 x GPO/Data
| Brand | ECD |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | BP7020 |
| Finish | Gloss White |
| Height | 70 mm |
| Length | 460 mm |
| Please Note | 4 x GPO/Data |
| Product Type | simple |
| Width | 70 mm |
Description
Bench Pedestal, 460 mm Length, 70 mm Width, 70 mm Height, Extruded Aluminium, Gloss White, 4 x GPO/Data
