ECD Above Floor Box Provision For 1xDouble GPO L110mm W140mm D125mm Stainless Steel
ECD Above Floor Box Provision For 1xDouble GPO L110mm W140mm D125mm Stainless Steel
Floor Box Above, Provision For 1x Double GPO, 1 Gang, For Use With CAT6 Data Cabling, Stainless Steel, 110 mm Length, 140 mm Width, 125 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | ECD |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | AFB20SS |
| Depth | 125 mm |
| Length | 110 mm |
| For Use With | CAT6 Data Cabling |
| Material | Stainless Steel |
| Number of Gangs | 1 Gang |
| Product Type | Floor Box |
| Service Facilities | Provision For 1x Double GPO |
| Width | 140 mm |
Description
Floor Box Above, Provision For 1x Double GPO, 1 Gang, For Use With CAT6 Data Cabling, Stainless Steel, 110 mm Length, 140 mm Width, 125 mm Depth
