Dynalink Ultra-Slim Fixed LCD Wall Bracket Wall Mount 600 x 400mm 32-70in Screen 50kg Load Capacity
Dynalink Ultra-Slim Fixed LCD Wall Bracket Wall Mount 600 x 400mm 32-70in Screen 50kg Load Capacity
Flat Screen Fixed LCD Wall Bracket, Load Capacity: 50 kg, For Use With: Flat Screen Fixed LCD, Wall Mounting, 653mm Height x 425mm Width x 25mm Depth, Screen: 32-70 in
| Brand | Dynalink |
|---|---|
| Standard Pack Size | 8 |
| UNSPSC Class | 43221700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | H8165A |
| Dimensions | 653 mm Height x 425 mm Width x 25 mm Depth |
| For Use With | Flat Screen Fixed LCD |
| Load Capacity | 50 kg |
| Mounting Method | Wall |
| Please Note | Screen: 32-70 in |
| Product Type | simple |
Description
Flat Screen Fixed LCD Wall Bracket, Load Capacity: 50 kg, For Use With: Flat Screen Fixed LCD, Wall Mounting, 653mm Height x 425mm Width x 25mm Depth, Screen: 32-70 in
