Coyote Fibre Wall Plate Includes SC/APC Adaptor White
Coyote Fibre Wall Plate Includes SC/APC Adaptor White
Fibre Wall Plate, Fibre Wall Plate, White, 152mm Length, 102mm Width, 25mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Coyote |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 8006992W |
| Colour | White |
| Depth | 25mm |
| Width | 102mm |
Description
Fibre Wall Plate, Fibre Wall Plate, White, 152mm Length, 102mm Width, 25mm Depth
