Panduit Mini-Com Pan-Net Patch Panel Modular Angled 2RU 482.6mm 48 Port Black
Panduit Mini-Com Pan-Net Patch Panel Modular Angled 2RU 482.6mm 48 Port Black
Patch Panel Modular Angled, 48 Ports, 2RU, Growth Configuration: Unloaded, Adhesive Label Identification, Angled Patch Panel, Unshielded Cable, Flush Mount, CRS Housing, Black, 88.13mm Height, 482.6mm Width, 118.2mm Depth
| Brand | Panduit |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CPPA48FMWBLY |
| Cable Type | Unshielded |
| Colour | Black |
| Depth | 118.2mm |
| Growth Configuration | Unloaded |
| Height | 88.13mm |
| Housing Material | Cold Rolled Steel |
| Panel Capacity | 48 Port |
| Identification Type | Adhesive Label |
| Patch Panel Style | Angled |
| Product Type | Patch Panels |
| Rack Units | 2RU |
| Width | 482.6mm |
Description
Patch Panel Modular Angled, 48 Ports, 2RU, Growth Configuration: Unloaded, Adhesive Label Identification, Angled Patch Panel, Unshielded Cable, Flush Mount, CRS Housing, Black, 88.13mm Height, 482.6mm Width, 118.2mm Depth
