Panduit Mini-Com Pan-Net Patch Panel Modular High Density Flat 1RU 482.6mm 48 Port Black
Panduit Mini-Com Pan-Net Patch Panel Modular High Density Flat 1RU 482.6mm 48 Port Black
Patch Panel Modular High Density, 48 Ports, 1RU, Growth Configuration: Unloaded, Flat Patch Panel, Unshielded Cable, Flush Mount, CRS Housing, Black, 43.68mm Height, 482.6mm Width, 27.43mm Depth
| Brand | Panduit |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CPP48HDWBLY |
| Cable Type | Unshielded |
| Colour | Black |
| Depth | 27.43mm |
| Growth Configuration | Unloaded |
| Height | 43.68mm |
| Housing Material | Cold Rolled Steel |
| Panel Capacity | 48 Port |
| Patch Panel Style | Flat |
| Product Type | Patch Panels |
| Rack Units | 1RU |
| Width | 482.6mm |
Description
Patch Panel Modular High Density, 48 Ports, 1RU, Growth Configuration: Unloaded, Flat Patch Panel, Unshielded Cable, Flush Mount, CRS Housing, Black, 43.68mm Height, 482.6mm Width, 27.43mm Depth
