CLA Lighting Conduit Full Saddle Metal 20mm Alloy Steel
CLA Lighting Conduit Full Saddle Metal 20mm Alloy Steel
Conduit Full Saddle Metal, 20 mm, 15 mm Width, 53.3 mm Height, 1.2 mm Thickness, 5.6 mm Hole Diameter, Alloy Steel
| Brand | CLA |
|---|---|
| Standard Pack Size | 100 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | SADDLE007 |
| Conduit Size | 20 mm |
| Hole Diameter | 5.6 mm |
| Height | 53.3 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Width | 15 mm |
| Product Type | Saddles & Clips |
Description
Conduit Full Saddle Metal, 20 mm, 15 mm Width, 53.3 mm Height, 1.2 mm Thickness, 5.6 mm Hole Diameter, Alloy Steel
