Clipsal Dolly Rocker Mechanism KITCHEN Silver
Clipsal Dolly Rocker Mechanism KITCHEN Silver
Dolly Rocker Mechanism, Legend: KITCHEN, Control Type: Dolly Rocker, Clip-In Mount, Plastic, Silver, Satin Finish, 0 to 45 deg C, 23 mm Length, 23 mm Width, 2 mm Depth
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Range Name | Iconic |
| Standard Pack Size | 5 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | S40RK-SV |
| Colour | Silver |
| Control Type | Dolly Rocker |
| Depth | 2 mm |
| Finish | Satin |
| Legend | KITCHEN |
| Length | 23 mm |
| Material | Plastic |
| Mounting Method | Clip On |
| Product Type | Switch Mechanisms |
| Temperature | 0 to 45 deg C |
| Width | 23 mm |
Description
Dolly Rocker Mechanism, Legend: KITCHEN, Control Type: Dolly Rocker, Clip-In Mount, Plastic, Silver, Satin Finish, 0 to 45 deg C, 23 mm Length, 23 mm Width, 2 mm Depth
