Clipsal Solid Elbow 25mm 90deg 28mm Radius 25 mm ID 66mm Length PVC White Electric
Clipsal Solid Elbow 25mm 90deg 28mm Radius 25 mm ID 66mm Length PVC White Electric
Conduit Elbow Solid, 25 mm, 90 deg Angle, 28 mm Radius, 25 mm Inside Diameter, 66 mm Length, White
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Clipsal |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | C245/25-WE |
| Angle | 90 deg |
| Conduit Size | 25 mm |
| Inside Diameter | 25 mm |
| Finish | White |
| Length | 66 mm |
| Radius | 28 mm |
| Product Type | Elbows |
Description
Conduit Elbow Solid, 25 mm, 90 deg Angle, 28 mm Radius, 25 mm Inside Diameter, 66 mm Length, White
