Clipsal Ducting End Plug W25mm D16mm PVC White
Clipsal Ducting End Plug W25mm D16mm PVC White
Ducting End Plug, For Use With 25 mm x 16 mm Duct, PVC, White Electric, 13 mm Length, 25 mm Width, 16 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Clipsal |
| Range Name | Mini Duct |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 900/25/16P-WE |
| Finish | White Electric |
| Length | 13 mm |
| Depth | 16 mm |
| For Use With | 25 mm x 16 mm Duct |
| Material | PVC |
| Product Type | End Caps |
| Width | 25 mm |
Description
Ducting End Plug, For Use With 25 mm x 16 mm Duct, PVC, White Electric, 13 mm Length, 25 mm Width, 16 mm Depth
