Clipsal Mini Duct Elbow Flat 90 Degree W18mm D52mm PVC White Electric
Clipsal Mini Duct Elbow Flat 90 Degree W18mm D52mm PVC White Electric
Ducting Elbow Flat, 90 deg Angle, For Use With 25 mm x 16 mm Duct, PVC, White Electric, 52 mm Length, 18 mm Width, 52 mm Depth
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Range Name | Mini Duct |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 900/25/16E-WE |
| Angle | 90 Deg |
| Depth | 52 mm |
| Finish | White |
| Length | 52 mm |
| For Use With | 25 mm x 16 mm Duct |
| Material | PVC |
| Product Type | Ducting Elbows |
| Width | 18 mm |
Description
Ducting Elbow Flat, 90 deg Angle, For Use With 25 mm x 16 mm Duct, PVC, White Electric, 52 mm Length, 18 mm Width, 52 mm Depth
