Clipsal Dolly Rocker Toggle Mechanism 3 Way BLANK 10 Pack Cool Grey
Clipsal Dolly Rocker Toggle Mechanism 3 Way BLANK 10 Pack Cool Grey
Dolly Rocker Toggle Mechanism, Blank, Control Type: Dolly Rocker Toggle, Switch Function: 3 Positions, Plastic, Cool Grey, 23 mm Length, 23 mm Width, 9 mm Depth
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Range Name | Iconic |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | PK |
| Vendor Product | 49T-CY |
| Colour | Cool Grey |
| Control Type | Dolly Rocker Toggle |
| Depth | 9 mm |
| Length | 23 mm |
| Material | Plastic |
| Number Of Gangs | Blank |
| Product Type | Switch Mechanisms |
| Switch Function | 3 Positions |
| Width | 23 mm |
Description
Dolly Rocker Toggle Mechanism, Blank, Control Type: Dolly Rocker Toggle, Switch Function: 3 Positions, Plastic, Cool Grey, 23 mm Length, 23 mm Width, 9 mm Depth
