Clipsal Conduit Adaptor 32mm Plain-Threaded Male PVC Grey
Clipsal Conduit Adaptor 32mm Plain-Threaded Male PVC Grey
Conduit Adaptor, Plain to Male Threaded Connection, 32 mm, 38 mm Outside Diameter, PVC, Grey, 48 mm Length
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Clipsal |
| Standard Pack Size | 20 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 263/32-GY |
| Conduit Size | 32 mm |
| Connection Type | Plain to Male Threaded |
| Material | PVC |
| Length | 48 mm |
| Finish | Grey |
| Outside Diameter | 38 mm |
| Product Type | Conduit Adaptors |
Description
Conduit Adaptor, Plain to Male Threaded Connection, 32 mm, 38 mm Outside Diameter, PVC, Grey, 48 mm Length
