Clipsal Conduit Saddle Spacer 25mm 74mmLx26mmWx14mmH PVC Electric Orange
Clipsal Conduit Saddle Spacer 25mm 74mmLx26mmWx14mmH PVC Electric Orange
Conduit Saddle Spacer, 25 mm, 48 mm Centre Distance, PVC, Electric Orange, 74 mm Length, 26 mm Width, 14 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Clipsal |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 261S25-EO |
| Centre Distance | 48 mm |
| Conduit Size | 25 mm |
| Finish | Electric Orange |
| Height | 14 mm |
| Length | 74 mm |
| Material | PVC |
| Width | 26 mm |
| Product Type | Saddles & Clips |
Description
Conduit Saddle Spacer, 25 mm, 48 mm Centre Distance, PVC, Electric Orange, 74 mm Length, 26 mm Width, 14 mm Height
