Clipsal Full Sweep Bend 100mm 90deg 450mm Radius 114.5 mm ID 900mm Length PVC Orange
Clipsal Full Sweep Bend 100mm 90deg 450mm Radius 114.5 mm ID 900mm Length PVC Orange
Conduit Bend Full Sweep, 100 mm, 90 deg Angle, 450 mm Radius, 114.5 mm Inside Diameter, 900 mm Length, Orange
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 247P100-EO |
| Angle | 90 deg |
| Conduit Size | 100 mm |
| Finish | Orange |
| Length | 900 mm |
| Inside Diameter | 114.5 mm |
| Radius | 450 mm |
| Product Type | Bends |
Description
Conduit Bend Full Sweep, 100 mm, 90 deg Angle, 450 mm Radius, 114.5 mm Inside Diameter, 900 mm Length, Orange
