Clipsal Half Sweep Bend 25mm 45deg 150mm Radius 25 mm ID 157mm Length PVC Grey
Clipsal Half Sweep Bend 25mm 45deg 150mm Radius 25 mm ID 157mm Length PVC Grey
Conduit Bend Half Sweep, Conduit Size: 25 mm, 45 deg Angle, 150 mm Radius, 25 mm ID, 157 mm Length, PVC Material, Grey Finish
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Standard Pack Size | 10 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 247LH25-GY |
| Angle | 45 deg |
| Conduit Size | 25 mm |
| Inside Diameter | 25 mm |
| Finish | Grey |
| Length | 157 mm |
| Radius | 150 mm |
| Product Type | Bends |
Description
Conduit Bend Half Sweep, Conduit Size: 25 mm, 45 deg Angle, 150 mm Radius, 25 mm ID, 157 mm Length, PVC Material, Grey Finish
