Clipsal Mounting Bracket Standard Rectangular 1 Gang Stud Fixing Metal
Clipsal Mounting Bracket Standard Rectangular 1 Gang Stud Fixing Metal
Mounting Bracket, Standard, Rectangular, 1 Gang, 84 mm Mounting Centres, Metal, 158 mm Height, 92 mm Width, 38 mm Depth
| Brand | Clipsal |
|---|---|
| Standard Pack Size | 20 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 155VH |
| Depth | 38 mm |
| Height | 158 mm |
| Material | Metal |
| Mounting Centres | 84 mm |
| Number Of Gangs | 1 Gang |
| Product Type | Mounting Bracket |
| Shape | Rectangular |
| Size | Standard |
| Width | 92 mm |
Description
Mounting Bracket, Standard, Rectangular, 1 Gang, 84 mm Mounting Centres, Metal, 158 mm Height, 92 mm Width, 38 mm Depth
