CJS WSRS Heatshrink Wrap Around Sleeve Zippered 42-10mm 1M Black
CJS WSRS Heatshrink Wrap Around Sleeve Zippered 42-10mm 1M Black
Heatshrink Wraparound Sleeve, Zippered, Shrink Diameter From 42 mm to 10 mm, Wall Thickness Recovered: 0.9 mm, 1 mtr Length, Black
| Brand | CJS |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CJS-WSRS-42/10 |
| Colour | Black |
| Length | 1 mtr |
| Product Type | Sleeving |
| Shrink Diameter From | 42 mm |
| Shrink Diameter To | 10 mm |
| Wall Thickness Recovered | 0.9 mm |
Description
Heatshrink Wraparound Sleeve, Zippered, Shrink Diameter From 42 mm to 10 mm, Wall Thickness Recovered: 0.9 mm, 1 mtr Length, Black
