CJS Cable Tie Nylon Heavy Duty Black L720mm W7.6mm 1000/Pack
CJS Cable Tie Nylon Heavy Duty Black L720mm W7.6mm 1000/Pack
Cable Tie, Nylon, Heavy Duty, Black, -35 to 38 deg C, 720 mm Tie Length, 7.6 mm Tie Width, 2.1 mm Tie Thickness, 1000 Pack
| Brand | CJS |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | PK |
| Vendor Product | CJS-NCTH720-BK-1000P |
| Colour | Black |
| Temperature | -35 to 38 deg C |
| Product Type | Cable Ties & Straps |
| Tie Length | 720 mm |
| Tie Thickness | 2.1 mm |
| Tie Width | 7.6 mm |
| Pack Size | 1000 Pack |
Description
Cable Tie, Nylon, Heavy Duty, Black, -35 to 38 deg C, 720 mm Tie Length, 7.6 mm Tie Width, 2.1 mm Tie Thickness, 1000 Pack
