CJS Cable Tie Mount Nylon Self Adhesive White L20mm W20mm 100/Pack
CJS Cable Tie Mount Nylon Self Adhesive White L20mm W20mm 100/Pack
Cable Tie Mount, Nylon, Self Adhesive, White, 20 mm Tie Length, 20 mm Tie Width, 6.1 mm Tie Thickness, 100 Pack
| Features |
|
|---|---|
| Brand | CJS |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | PK |
| Vendor Product | CJS-CAB-MOUNT20X20WT |
| Colour | White |
| Pack Size | 100 Pack |
| Product Type | Cable Tie Accessories |
| Tie Length | 20 mm |
| Tie Thickness | 6.1 mm |
| Tie Width | 20 mm |
Description
Cable Tie Mount, Nylon, Self Adhesive, White, 20 mm Tie Length, 20 mm Tie Width, 6.1 mm Tie Thickness, 100 Pack
