Armocrete Earth Pit Light Duty Fibre Concrete Construction L450mm W300mm D370mm Include Lid
Armocrete Earth Pit Light Duty Fibre Concrete Construction L450mm W300mm D370mm Include Lid
Earth Pit Light Duty Fibre Concrete Construction, 450mm Length, 300mm Width, 370mm Depth
| Brand | Armocrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CF01 |
| Depth | 370 mm |
| Length | 450 mm |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 300 mm |
Description
Earth Pit Light Duty Fibre Concrete Construction, 450mm Length, 300mm Width, 370mm Depth
