Cabac Cable Grommet Flexible 25 mm Hole Dia Rubber Black 25 Pack
Cabac Cable Grommet Flexible 25 mm Hole Dia Rubber Black 25 Pack
Cable Grommet Flexible, 18.9 mm Inside Diameter, 29.9 mm Outside Diameter, 1.5 mm Chassis Thickness, 25 mm Mounting Hole Diameter, Rubber Body, Black, 7.2 mm Length, 25 Pack
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Cabac |
| Standard Pack Size | 25 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | RGM25 |
| Body Material | Rubber |
| Chassis Thickness | 1.5 mm |
| Inside Diameter | 18.9 mm |
| Colour | Black |
| Length | 7.2 mm |
| Mounting Hole Diameter | 25 mm |
| Outside Diameter | 29.9 mm |
| Product Type | Grommets Plugs & Bushes |
| Pack Size | 25 Pack |
Description
Cable Grommet Flexible, 18.9 mm Inside Diameter, 29.9 mm Outside Diameter, 1.5 mm Chassis Thickness, 25 mm Mounting Hole Diameter, Rubber Body, Black, 7.2 mm Length, 25 Pack
