Burndy Cable Ladder Tray 450mm x 40mm x 3m Steel Hot-Dip Galvanized
Burndy Cable Ladder Tray 450mm x 40mm x 3m Steel Hot-Dip Galvanized
Cable Tray, 450 mm Tray Width, 40 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 50 mm Overall Height, 472 mm Overall Width, Steel, Hot Dip Galvanised
| Brand | Burndy |
|---|---|
| Range Name | LT3 Laddertrays |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | LT3450H |
| Length | 3 mtr |
| Material | Steel |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Overall Height | 50 mm |
| Overall Width | 472 mm |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 40 mm |
Description
Cable Tray, 450 mm Tray Width, 40 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 50 mm Overall Height, 472 mm Overall Width, Steel, Hot Dip Galvanised
