Burndy Cable Ladder Tray 100mm x 24mm x 3m Steel Pre-Galvanized
Burndy Cable Ladder Tray 100mm x 24mm x 3m Steel Pre-Galvanized
Cable Tray, 100 mm Tray Width, 24 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 30 mm Overall Height, 102 mm Overall Width, Steel, Pre Galvanised
| Brand | Burndy |
|---|---|
| Range Name | LT1 Laddertrays |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | LT1100G |
| Finish | Pre Galvanised |
| Length | 3 mtr |
| Overall Height | 30 mm |
| Overall Width | 102 mm |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 24 mm |
| Material | Steel |
Description
Cable Tray, 100 mm Tray Width, 24 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 30 mm Overall Height, 102 mm Overall Width, Steel, Pre Galvanised
