Burndy Strut Base Plate Double Strut L150mm W150mm H40mm Steel Hot-Dip Galvanised
Burndy Strut Base Plate Double Strut L150mm W150mm H40mm Steel Hot-Dip Galvanised
Strut Base Plate Double, For Use With Channel Fittings, Steel, Hot Dip Galvanised, 150 mm Length, 150 mm Width, 40 mm Height
| Brand | Burndy |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | B2073H |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| For Use With | Channel Fittings |
| Height | 40 mm |
| Length | 150 mm |
| Material | Steel |
| Product Type | Strut Joiners & Braces |
| Width | 150 mm |
Description
Strut Base Plate Double, For Use With Channel Fittings, Steel, Hot Dip Galvanised, 150 mm Length, 150 mm Width, 40 mm Height
