Bordo Masonry Drill Bit Straight Shank Double Brick 12mm Work 200mm OAL 330mm Carbide
Bordo Masonry Drill Bit Straight Shank Double Brick 12mm Work 200mm OAL 330mm Carbide
Masonry Drill Bit, Straight Shank, 12mm, 200mm Working Length, 330mm Overall Length, 12mm Shank, Carbide, Shot Peened
| Brand | Bordo |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 27112800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 2530-12.00X330 |
| Bit Size | 12 mm |
| Finish | Shot Peened |
| Overall Length | 330 mm |
| Product Type | Masonry Drill Bits |
| Shank Size | 12 mm |
| Tip Material | Carbide |
| Working Length | 200 mm |
Description
Masonry Drill Bit, Straight Shank, 12mm, 200mm Working Length, 330mm Overall Length, 12mm Shank, Carbide, Shot Peened
