B&R Circuit Breaker Security Cover Top Hinge For LCM12S/LCM12F DIN Rail Loadcentre 10.5 Pole Wide
B&R Circuit Breaker Security Cover Top Hinge For LCM12S/LCM12F DIN Rail Loadcentre 10.5 Pole Wide
Circuit Breaker Security Cover Top Hinge, For Use With: LCM12S, LCM12F DIN Rail Loadcentre, 110mm Height, 198mm Width, 20mm Depth, 10.5 Pole Wide
| Brand | B&R |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | LCM10C |
| Depth | 20 mm |
| For Use With | LCM12S/LCM12F DIN Rail Loadcentre |
| Height | 110 mm |
| Please Note | 10.5 Pole Wide |
| Product Type | simple |
| Width | 198 mm |
Description
Circuit Breaker Security Cover Top Hinge, For Use With: LCM12S, LCM12F DIN Rail Loadcentre, 110mm Height, 198mm Width, 20mm Depth, 10.5 Pole Wide
