DEKK Full Motion Display Wall Bracket 65kg Load Capacity 40-85in Screen Aluminium Wall Mount
DEKK Full Motion Display Wall Bracket 65kg Load Capacity 40-85in Screen Aluminium Wall Mount
Full Motion Display Wall Bracket, Load Capacity: 65 kg, For Use With: Samsung Philips and LG Hotel TVs HG Series and LX series, Wall Mounting, Aluminium, 600mm x 400mm, Screen: 43-65 in
| Features |
|
|---|---|
| Brand | DEKK |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43221700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | DK6442 |
| Dimensions | 600 mm x 400 mm |
| For Use With | Samsung Philips and LG Hotel TVs HG Series and LX series |
| Load Capacity | 65 kg |
| Material | Aluminium |
| Mounting Method | Wall |
| Product Type | simple |
| Please Note | Screen: 43-65 in |
Description
Full Motion Display Wall Bracket, Load Capacity: 65 kg, For Use With: Samsung Philips and LG Hotel TVs HG Series and LX series, Wall Mounting, Aluminium, 600mm x 400mm, Screen: 43-65 in
