CMP-Atco Fluorescent Ballast Magnetic 220/240V 150mm F/36W Fluorescent Lamp
CMP-Atco Fluorescent Ballast Magnetic 220/240V 150mm F/36W Fluorescent Lamp
Fluorescent Ballast Magnetic, Fluorescent, 220-240 Volt AC, 36/40 Watt, 50/60 Hz, For Use With 36 Watt Fluorescent Lamp, 150 mm Length, 41 mm Width, 31 mm Height
| Brand | CMP-Atco |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 89003744 |
| For Use With | 36 Watt Fluorescent Lamp |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Height | 31 mm |
| Lamp Type | Fluorescent |
| Length | 150 mm |
| Product Type | Ballast Fluorescent |
| Width | 41 mm |
| Voltage | 220-240 Volt AC |
Description
Fluorescent Ballast Magnetic, Fluorescent, 220-240 Volt AC, 36/40 Watt, 50/60 Hz, For Use With 36 Watt Fluorescent Lamp, 150 mm Length, 41 mm Width, 31 mm Height
